livescores

powered by Agones.gr (livescore)

Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2010

ΚΡΟΝΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ=3-0!

Σε ωραίο παιχνίδι με την μπάλα να πηγαίνει πάνω-κάτω, ο Κρόνος κέρδισε δίκαια με σκορ 3-0!!
Για ακόμη μια φορά τα λάθη που κάναμε κυρίως στην άμυνα μας στοίχησαν...Στο 3΄λεπτό μετά από λάθος της άμυνας έγινε το 1-0 με τον Σίμου. Στη συνέχεια ο Κρόνος έχασε αρκετές ευκαιρίες για να διπλασιάσει τα τέρματα του, όμως η ομάδα μας στις αντεπιθέσεις έχασε δύο κλασικές ευκαιρίες για ισοφαρίσει!!!Στο δεύτερο ημίχρονο δεν μπορέσαμε να ακολουθήσουμε τον ρυθμό τους και κυρίως την ταχύτητά τους και έτσι έγινε το 2-0 με τον Αντωνόπουλο Φ. στο 61΄λεπτό.
Στο 91΄λεπτό πέτυχαν το κερασάκι στην τούρτα κάνοντας το 3-0 με τον Φιλίππου. Δύο δοκάρια είχε ο Κρόνος στο 32΄και στο 75΄.
Οι συνθέσεις:
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ: Παπαδόπουλος, Μπαμπίνης(72΄Λάλα), Κουτρουμπίνας, Τερέζιου Α., Λιοτσάη, Τερέζιου Π., Σίμου, Αντωνόπουλος Γ.(84΄Γκάρας), Αντωνόπουλος Φ., Αποστόλου, Καρανάσιος(64΄Φιλίππου)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ: Ψωμαδάκης, Σαββουλίδης Θεόδωρος, Μπαντής, Βλιώρας(52΄Σαββουλίδης Γιώργος), Ιωάννου, Βιέρος Έρστελ, Σκέκλος, Βιέρος Νικηφόρος, Μαστορίδης Θεόφιλος, Μαστορίδης Θωμάς, Μαρκόπουλος