livescores

powered by Agones.gr (livescore)

Σάββατο 2 Οκτωβρίου 2010

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ-ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ=2-0

Κάνοντας ένα καλό παιχνίδι ο Εθνικός επικράτησε με σκορ 2-0 τα Γραμμοχώρια σε ένα ματς με λίγες φάσεις όπου τελικά κρίθηκε στο ποια ομάδα θα έβαζε πρώτη γκολ και αυτό το έκανε η ομάδα μας ανοίγοντας το σκορ με το ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου όπου ο νεαρός Βιέρος Νικηφόρος στο 49΄λεπτό με πλασέ έκανε το 1-0 σκοράροντας για δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι!! Στη συνέχεια είχαμε το έλεγχο του παιχνιδιού και το 2-0 έγινε από τον Μαστορίδη Θωμά με πλασέ στο 58΄λεπτό, μετά το 2-0 κάναμε και κάποιες ακόμα ευκαιρίες χωρίς όμως αποτέλεσμα, με το τελικό σφύριγμα να βρίσκει παίχτες της ομάδας μας να πανηγυρίζουν έντονα την πολύτιμη αυτή νίκη!!!!!!!!
Συνθέσεις:
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ: Στεφάνου, Σαββουλίδης Θεόδωρος, Μπαντής, Βλιώρας(76΄Τσοτσούλης), Μαστορίδης Θεοχάρης(60΄Σαββουλίδης Γιώργος), Βιέρος Έρστελ, Βιέρος Νικηφόρος, Ιωάννου , Μαστορίδης Θωμάς, Μαρκόπουλος(87΄Σκέκλος)
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ: Βασιλείου, Ζησόπουλος Α., Ρούμπος, Παναγιώτου, Μπαϊρακτάρης, Νικολαΐδης, Τζιώτζης, Μαρκίδης, Ζήσης, Μήλιος, Ζησόπουλος