livescores

powered by Agones.gr (livescore)

Τρίτη 27 Οκτωβρίου 2015

ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ 1-3

Επιστροφή στις νίκες για τον Εθνικό, σε ένα παιχνίδι που κρατάει μόνο τους βαθμούς της νίκης, πραγματοποιώντας μια μέτρια εμφάνιση, έχοντας και σημαντικές απουσίες. Η ομάδα μας αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ από νωρίς, παρόλα αυτά γύρισε το παιχνίδι, είχε τον έλεγχο και δεν κινδύνευσε στη συνέχεια. Η ισοφάριση για τον Εθνικό ήρθε με τον Τσαβδαρίδη Ε. με όμορφο πλασέ στο 34ο λεπτό. Το 1-2 σημειώθηκε στο 40' με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ιωαννου Ζ. και ο ίδιος παίκτης πέτυχε και το τρίτο γκολ με κεφάλια στο 70ο λεπτό.
Αγωνίστηκαν οι: Καφφές Β., Ηλιόπουλος Α., Τσόπρας Λ., Κάντζος Ν., Ιασωνίδης Ν., Μπαντής Ι.. Σαχινίδης Β., Γρηγοριάδης Χ., Τσαβδαρίδης Ε., Ιωάννου Ζ., Ηλιόπουλος Μ., Σαββουλίδης Γ., Γεώργος Ι. και Μακρόπουλος Μ.