livescores

powered by Agones.gr (livescore)

Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2011

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ-ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ=0-1

Μετά από ένα όμορφο και ισορροπημένο παιχνίδι, η ομάδα μας ηττήθηκε με 0-1 από τον Γράμμο, ένα αποτέλεσμα το οποίο μας αφήνει αδικημένους σε μεγάλο βαθμό και αυτό γιατί ενώ πραγματοποιήσαμε μια καλή εμφάνιση, γι΄ακόμα μια φορά υπήρχε μεγάλο πρόβλημα στην ανάπτυξη των φάσεων!!Στο 15΄λεπτό το σουτ του Μαστορίδη Θωμά από τα πλάγια, χτύπησε στο οριζόντιο δοκάρι του Παπαθανασίου. Το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση σημειώθηκε στο 33΄λεπτό όταν μετά από εκτέλεση φάουλ, ο Ορκές Γ. βρήκε ίσα-ίσα την μπάλα, αυτή έσκασε κάτω ξεγελώντας τον τερματοφύλακα μας Ψωμαδάκη Π. φεύγοντας του μέσα από τα χέρια κάνοντας το 0-1. Στην συνέχεια του παιχνιδιού δεν σημειώθηκε κάτι σπουδαίο μέχρι το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή εκτός από το σουτ στο πρώτο ημίχρονο του Ιωάννου Ζ. στο 39΄λεπτό περνώντας λίγο έξω από το αριστερό κάθετο δοκάρι του τερματοφύλακα των φιλοξενούμενων.
*φώτο: Το ξεκίνημα της φάσης στο δοκάρι μας (15΄λεπτό)
**Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε δημοσίως όλη την ποδοσφαιρική οικογένεια του Γράμμου για τις άριστες σχέσεις που διατηρούμε μαζί τους, ακόμα τους ευχαριστούμε για τις ευχές που δημοσίευσαν στην ιστοσελίδα τους και τέλος τους ευχόμαστε καλή συνέχεια με πολλές επιτυχίες!!!