livescores

powered by Agones.gr (livescore)

Τρίτη 8 Σεπτεμβρίου 2015

Στην παράταση αποκλείστηκε ο Εθνικός!

Ηρωική εμφάνιση για τον Εθνικό ο οποίος κοίταξε στα μάτια την Δόξα Αμπελοκήπων, σε ένα ματς με πολλά νεύρα και εντάσεις, λυγίζοντας στο δεύτερο ημίχρονο της παράτασης με σκορ (0-2). Ανασταλτικό παράγοντα έπαιξε η αποβολή για την ομάδα μας λίγα λεπτά πριν έρθει το πρώτο γκολ των φιλοξενούμενων με κεφαλιά μετά από στημένη φάση (110'). Το δεύτερο γκολ ήρθε στο 114ο λεπτό σε μια αμφισβητούμενη φάση που σήκωσε θύελλα αντιδράσεων από πλευρά μας. Αξιοσημείωτη η τεράστια ευκαιρία για την ομάδα μας με τον Ιωάννου λίγα λεπτά πριν το τέλος της κανονικής διάρκειας του παιχνιδιού (!!)

*Πολλά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά τα οποία αγωνίστηκαν με μεγάλο πάθος και ζήλο, εξαλείφοντας την διαφορά της μιας κατηγορίας που χωρίζει τις δυο ομάδες.

**Για τον Εθνικό έπαιξαν οι: Στεφάνου, Παρδέλας (55' Σταύρου), Ηλιόπουλος Αλ., Καφφές, Ιασωνίδης, Ιωάννου, Τσόπρας, Γρηγοριάδης, Μαστορίδης Θω., Σαλτσογλίδης (80' Παρναβέλας), Ηλιόπουλος Μ.