livescores

powered by Agones.gr (livescore)

Σάββατο 19 Μαρτίου 2011

ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΟΥΤΕ Ο ΘΕΟΣ...!!!!!!!

Την ήττα γνώρισε η ομάδα μας από αυτήν του Κρόνου με σκορ 0-3, σε ένα παιχνίδι όπου ο Εθνικός είχε 4 τετ-α-τετ και 2 δοκάρια!!!!!!!!Στο μεγαλύτερο κομμάτι του παιχνιδιού η ομάδα μας είχε την πρωτοβουλία των κινήσεων αλλά η ατυχία μας στοίχισε και πάλι...Στο 16΄ λεπτό μετά από εκτέλεση δικού μας κόρνερ, στην κόντρα ο Σκρέκας Α. πέρασε όλη την άμυνα χωρίς να τον μαρκάρει κανείς, πετυχαίνοντας με πλασέ το 0-1!!! Στο 29΄λεπτό μετά από σέντρα του Σαββουλίδη Θ. ο Ιωάννου με κεφαλιά σημάδεψε το κάθετο δοκάρι του Τρύφου Β. Στο 33΄λεπτό και πάλι μετά από κόντρα ο Κρόνος διπλασίασε τα τέρματα του, αυτή την φορά με τον Τερέζιου Π. Στο δεύτερο ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 59΄λεπτό ο Ρέντας Π. σημάδεψε το οριζόντιο δοκάρι μετά από ένα εξαιρετικό σουτ!!!! Τρία λεπτά αργότερα (62΄) ο Κρόνος πέτυχε το κερασάκι στην τούρτα με τον Μπαμπίνη Ν. μετά από ασταθείς διώξιμο του Σαββουλίδη Θ. Τα τετ-α-τετ για την ομάδα μας έχασαν οι Μαστορίδης Θω. (3) και Σαββουλίδη Γ. (1)
Άριστη όπου χρειάστηκε η διαιτησία των Στυλιάδη Δ., Ρόντση Κ., Γκλαβίνα Χ.